22 września 2021 r. Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Pogoda: Siedlce

Numer 37
16-22 września 2021r.

menu

NEWS

W najnowszym numerze: beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej w relacjach przedstawicieli naszej diecezji.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

Region

13 września 2021 r.

Nie tylko jubileusze

Tegoroczne świętowanie Dnia Seniora w gminie Wojcieszków połączono z obchodami jubileuszu złotych godów. Tym razem na wspólne spotkanie zaproszono również osoby, które na ślubnym kobiercu stanęły 51 lat temu.

W intencji wszystkich jubilatów oraz seniorów z terenu gminy w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wojcieszkowie została odprawiona uroczysta Msza św. Dalsza część spotkania miała miejsce w jednej z sal weselnych w pobliskiej Bystrzycy. Z rąk włodarz gminy Agnieszki Cieślak jubilaci otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, kwiaty oraz drobne upominki. Uroczysty obiad poprzedził koncert w wykonaniu Moniki Izdebskiej i Rafała Pydysia. W 2020 r. złote gody świętowali państwo Halina i Piotr Osialowie, Helena i Jerzy Krasuscy, Genowefa i Czesław Szymankowie, Maria i Eugeniusz Barszczowie, Florentyna i Tadeusz Kopciowie, Halina i Stefan Adamczykowie, Jadwiga i Jan Okrutnikowie, Henryka i Kazimierz Popkowie, Kazimiera i Lucjan Szczuchniakowie, Ewa i Kazimierz Skowronowie, Stanisława i Adam Trwogowie, Jadwiga i Franciszek Kurkowie, Daniela i Witold Świdrowie, Jadwiga i Witold Drejkowie, Genowefa i Edward Marysiakowie, Halina i Zdzisław Woźniakowie, Jadwiga i Roman Toporowiczowie, Irena i Wiesław Ciziowie. Z kolei w gronie tegorocznych jubilatów znaleźli się państwo: Marianna i Stanisław Aniszewscy, Teodezja i Jerzy Ognikowie, Jadwiga i Józef Jóźwikowie, Jadwiga i Leopold Kurowscy, Jadwiga i Tomasz Cieślakowie, Jadwiga i Marian Mazurowie, Ewa i Jerzy Zalewscy, Marianna i Andrzej Świdrowie, Alicja i Stefan Dzidowie, Maria i Janusz Wylotkowie, Anna i Antoni Pieniakowie, Jadwiga i Stefan Burdachowie, Kazimiera i Henryk Misiakowie oraz Zofia i Tomasz Woźniakowie.

MLS

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

FACEBOOK

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Rolnicza wystawa


Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, połączone z Dniami Siedlec, za nami! Jedną z większych imprez wystawienniczych w regionie można było odwiedzać przez dwa dni - 11 i 12 września. [fot. IZU]

FOTOGALERIA

Hosanna Festival


W dniach 17-19 września w Siedlcach odbył się XXVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival”. [fot. JAG]

PATRONAT "ECHO"


Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie
W roku szkolnym 2021/2022 już po raz 16 ruszą zapisy do Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
więcej »
V Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej
Wykład, debaty eksperckie, bloki warsztatów - to wszystko czeka na uczestników V Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, który odbędzie się 24 i 25 września w Warszawie.
więcej »
II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej
21 września w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu odbędzie się II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej.
więcej »
Konkurs poetycki dla młodzieży
​Opowiedzmy strofami o życiu oblackiego męczennika! Ruszyła druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI.
więcej »
 

POLECAMY


Autorytet i wsparcie
Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia stanowi doskonała okazję do poznania jego osoby.
więcej »
Fatima
Film „Fatima” - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan - najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach już od 1 października!
więcej »
 

SONDA

 

Czy pamiętamy o weteranach walk o wolną Polskę?

tak, ich obecność uświetnia uroczystości państwowe

nie, należy patrzeć w przyszłość, a nie skupiać się na tym, co minęło...

poszanowanie historii jest obowiązkiem każdego patrioty

patriotyzm to pusty slogan

nie mam zdaniaLITURGIA SŁOWA


Środa
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR