22 września 2021 r. Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Pogoda: Siedlce

Numer 37
16-22 września 2021r.

menu

NEWS

W najnowszym numerze: beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej w relacjach przedstawicieli naszej diecezji.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

XXVIII Hosanna Festival

8 września 2021 r.

Posłuchaj, zachwyć się, zagłosuj!

Znamy listę uczestników tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festiwal, gości, którzy wystąpią podczas dwóch festiwalowych dni, oraz program. Będzie się działo!

Do przeglądu konkursowego zostali zakwalifikowani następujący wykonawcy: doKońca, Gospel Lauders, Les Fleures, Marcin Wargocki, Natalia Kosmowska, Paulina Tymińska, Sezon na czereśnie oraz Sylwia Piotrowska. Jak informuje Joanna Wyrzykowska - pełnomocnik zarządu ds. mediów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej, z chwilą ogłoszenia listy uczestników ruszyło głosowanie internetowe. - Głosy można oddawać poprzez zakładkę „głosowanie” na stronie internetowej www.hosannafestival.pl. Zakończy się ono w dniu koncertu konkursowego, tj. 18 września, o 21.00 - przypomina.

Hosanna Festiwal rozpocznie się w piątek 17 września, o 18.00, Eucharystią w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus, po której nastąpi koncert uwielbienia. Program kolejnego dnia rozpoczyna o 15.00 przegląd konkursowy w Centrum Kultury i Sztuki. Od 19.00 na scenie królować będzie gwiazda wieczoru - Muode Koty. W niedzielę 19 września organizatorzy zapraszają na Eucharystię o 10.00 w katedrze. O 16.00 wystartuje koncert laureatów, nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Punkt 19.00 na scenę wejdzie Armia Dzieci.

Uwaga - organizatorzy poszukują wolontariuszy! Do 15 września możecie zgłaszać się za pomocą formularzy dostępnych na stronie festiwalu, w zakładce „zostań wolontariuszem”.

LI

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

FACEBOOK

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Rolnicza wystawa


Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym, połączone z Dniami Siedlec, za nami! Jedną z większych imprez wystawienniczych w regionie można było odwiedzać przez dwa dni - 11 i 12 września. [fot. IZU]

FOTOGALERIA

Hosanna Festival


W dniach 17-19 września w Siedlcach odbył się XXVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej „Hosanna Festival”. [fot. JAG]

PATRONAT "ECHO"


Olimpiada wiedzy o św. Maksymilianie
W roku szkolnym 2021/2022 już po raz 16 ruszą zapisy do Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie. Organizatorzy już teraz zapraszają do udziału uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
więcej »
V Festiwal Katolickiej Nauki Społecznej
Wykład, debaty eksperckie, bloki warsztatów - to wszystko czeka na uczestników V Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, który odbędzie się 24 i 25 września w Warszawie.
więcej »
II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej
21 września w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Siedleckiej im. Jana Pawła II w Nowym Opolu odbędzie się II Kongres Kultury Diecezji Siedleckiej.
więcej »
Konkurs poetycki dla młodzieży
​Opowiedzmy strofami o życiu oblackiego męczennika! Ruszyła druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. sługi Bożego o. Ludwika Wrodarczyka OMI.
więcej »
 

POLECAMY


Autorytet i wsparcie
Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia stanowi doskonała okazję do poznania jego osoby.
więcej »
Fatima
Film „Fatima” - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan - najbardziej przekonująca adaptacja objawień w kinach już od 1 października!
więcej »
 

SONDA

 

Czy pamiętamy o weteranach walk o wolną Polskę?

tak, ich obecność uświetnia uroczystości państwowe

nie, należy patrzeć w przyszłość, a nie skupiać się na tym, co minęło...

poszanowanie historii jest obowiązkiem każdego patrioty

patriotyzm to pusty slogan

nie mam zdaniaLITURGIA SŁOWA


Środa
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR