4 kwietnia 2020 r. Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt

Pogoda: Siedlce

Numer 14
02-08 kwietnia 2020r.

menu

NEWS

Jak pobrać e-wydanie ostatniego numeru ECHA? Na stronie głównej www.echokatolickie.pl pod zdjęciem okładki ostatniego numeru „EK” jest adnotacja: „pobierz pełne wydanie”. Klikamy w nią, a następnie w zdjęciem jedynki z numerem, który chcemy pobrać. Aby uzyskać dostęp do wybranego e-wydania należy wysłać SMS o treści DOSTEP na nr 7168. Koszt SMS to 1,23 zł z VAT.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

Gm. Wiśniew

16 marca 2020 r.

Powiadomią przez telefon

Od 16 marca urząd gminy w Wiśniewie komunikuje się z mieszkańcami m.in. za pośrednictwem powiadomień esemesowych. Będą też informowani o wydarzeniach i imprezach kulturalnych, oświatowych czy sportowych.

Osoby, które wyrażą chęć dobrowolnego dołączenia do systemu, otrzymają na swój telefon bezpłatne informacje dotyczące m.in.: zagrożeń meteorologicznych, awarii i planowanych przerw w dostawie wody, utrudnień w ruchu, czy nagłych zagrożeń (w ostatnich dniach komunikaty związane z pandemią). Jak podkreśla włodarz gminy Krzysztof Kryszczuk, do uruchomienia tego typu systemu komunikacji zdopingowała samorząd obecna sytuacja spowodowana koronawirusem. - Chcemy w ten sposób szybciej docierać z komunikatami dotyczącymi m.in. działań podejmowanych przez władze gminy w związku z tego typu zagrożeniami - podkreśla wójt. Wyrażenie chęci dołączenia do systemu powiadomień oznacza pełną anonimowość. W systemie znajdą się tylko dane kontaktowe, tj. numer telefonu komórkowego i miejsce zamieszkania. W każdej chwili można je poprawić lub zmienić. Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z odbieraniem wiadomości. W każdej chwili istnieje także możliwość bezpłatnej rezygnacji z usługi. Szczegółowa instrukcja dla osób chcących dołączyć do systemu dostępna jest na stronie urzędu gminy pod adresem www.wisniew.pl w zakładce „aktualności”. 

MLS

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PATRONAT "ECHO"


Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
Zapraszamy młodzież szkół ponadpodstawowych do udziału w 24 Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej odbywającym się w roku szkolnym 2019/2020.
więcej »
XVI Konkurs Papieski
Hasło przewodnie tegorocznego, XVI Konkursu Papieskiego brzmi: „Życie i wolność - dar i zadanie”. Do spojrzenia na swoje życie w kontekście daru i zadania zaproszeni są młodzi ludzie z całej Polski.
więcej »
 

POLECAMY


Męska modlitwa
„Józef” to tytuł dziewiątego odcinka rekolekcji wielkopostnych pt. „Męska modlitwa” prowadzonych przez ks. Michała Olszewskiego SCJ i o. Michała Legana OSPPE. Bądźcie z nami. To czas wyjątkowy...
więcej »
24 godziny Męki Pańskiej
Niezwykły zbiór modlitw, medytacji i kontemplacyjnych wizji jednej z największych współczesnych mistyczek.
więcej »
Modlitwa do św. Rity w czasach koronawirusa
Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Abp Renato Boccardo, ordynariusz diecezji Spoleto-Norcia, gdzie znajduje się sanktuarium św. Rity w Cascii, zachęca do modlitwy za wstawiennictwem patronki spraw trudnych i beznadziejnych.
więcej »
Wielki Post z ks. Dolindo Ruotolo
Książka stanowi wybór myśli, modlitw, tekstów ks. Dolindo, które mogą nam pomóc owocnie przeżyć okres Wielkiego Postu.
więcej »
 

SONDA

 

Czas Wielkiego Postu jest okazją do...

nawrócenia, czyli przemiany swojego życia

głębszego zaufania Bogu i szukania Jego woli

powzięcia dobrych postanowień

w kontekście pandemii - okazją do przewartościowania swojego życia i hierarchii wartości

żarliwszej modlitwy i częstszej lektury Pisma ŚwiętegoLITURGIA SŁOWA


Sobota
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR