25 czerwca 2019 r. Imieniny obchodzą: Dorota, Łucja, Wilhelm

Pogoda: Siedlce

Numer 25
20-26 czerwca 2019r.

menu

NEWS

Bp Piotr Sawczuk nowym biskupem drohiczyńskim

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

Region

5 stycznia 2019 r.

Dobre, bo bialskie

4 stycznia podczas uroczystej gali wręczono wyróżnienia starosty bialskiego - prestiżowe nagrody „Dobre bo Bialskie”.

Przyznawane są one przedsiębiorstwom, instytucjom państwowym i samorządowym, osobom fizycznym, jednostkom samorządu terytorialnego, organizacjom społecznym i zawodowym oraz innym podmiotom, które m.in. w znaczący sposób przyczyniły się do gospodarczego lub społecznego rozwoju powiatu - wręczono po raz 19. Dotychczas statuetki starosty bialskiego otrzymało ponad 80 podmiotów. W tym roku do grona laureatów dołączyli: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Farmer z Rokitna, sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej - Królowej Podlasia i Matki Jedności, firma usługowo-gastronomiczna Diana z Porosiuk, zamek biskupi Janów Podlaski oraz gmina Międzyrzec Podlaski - laureat konkursu Gmina Lider Samorządności. W trakcie tegorocznej gali wręczono również medale Zasłużony dla Powiatu Bialskiego. Odznaczenia odebrali: Artura Romaniuk - prezes i trener Akademii Taekwon-Do Virtus w Łomazach, Jan Brodawka - właściciel Zakładu Mięsnego Karol w Strzakłach, Anna Dejneko - właścicielka obiektu hotelowo-bankietowego Dolina Bugu w Kodniu, Artur Grzyb - dyrektor LO w Międzyrzecu Podlaskim, Mariusz Jakubiuk - właściciel firmy AGRO-Handel w Polubiczach Wiejskich, Zofia Nuszczyk - sołtys wsi Dubica Górna, Grzegorz Pietrusik - komendant policji w Białej Podlaskiej, Zenon Śledź - właściciel Zakładu Instalatorstwa Sanitarnego w Białej Podlaskiej oraz Paweł Trochimiuk - dyrektor spółki Furora LiQuid. 

MLS

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Siedlce dla Jezusa


W radosnej atmosferze uwielbienia blasku chwały Boga przebiegały koncerty i spotkania uwielbieniowy organizowane w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 20 czerwca, w wielu miejscowościach naszego regionu. [fot. MK]

FOTOGALERIA

Moda na pomaganie


Co i dla kogo mogę zrobić - na te pytania można było znaleźć odpowiedź podczas III Dnia Siedleckich Organizacji Pozarządowych. Pogoda dopisała, stąd też zainteresowanie piknikiem NGO, który odbył się 6 czerwca na siedleckim placu Sikorskiego, było spore. Choć idea spotkania co roku jest taka sama, czyli prezentacja oferty oraz wymiana doświadczeń między organizacjami pozarządowymi z regionu, zmienia się zarówno grono uczestników, jak i wystawiające się grupy. A warto pamiętać o tym, że w tego typu formacjach, których głównym celem jest wsparcie codziennego życia mieszkańców regionu, działają tysiące osób, poświęcając swój czas. [fot. JAG]

PATRONAT "ECHO"


XXVII Ekumeniczna Piesza Pielgrzymka
16 sierpnia pielgrzymi z całej Polski wyruszą z białostockiej katedry do Ostrej Bramy w Wilnie. Podczas dziewięciodniowego zmagania się z trudem i wysiłkiem pątnicy doświadczą także niezwykłej gościnności.
więcej »
Kultura bez Granic
29 czerwca na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku w Kobylanach w gminie Terespol odbędzie się festiwal Kultura bez Granic. To już 16 edycja imprezy, której celem jest prezentacja folkloru polsko-białoruskiego pogranicza.
więcej »
Spływy kajakowe
Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza 20 czerwca, od 11.00, na spływ kajakowy Zielawą na trasie Wisznice - Studzianka na dystansie 20 km.
więcej »
 

POLECAMY


Droga na ołtarze
Św. Antoni z Padwy to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych świętych na świecie. Już sam fakt, że we Włoszech mówi się o nim Il Santo, czyli po prostu Święty, świadczy o jego potędze.
więcej »
 

SONDA

 

Czerwiec to dla mnie....

miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

czas wyczekiwania wakacji

najpiękniejszy miesiąc w roku

okazja do refleksji nad szybko mijającym czasem

miesiąc jak każdy innyLITURGIA SŁOWA


Wtorek
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR